Спеціальна піротехнічна машина важкого типу (ПМ-В)
Функціональне призначення ПМ-В:
-	оперативна доставка дорогами всіх категорій піротехніків, спеціального майна та спорядження до місць виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП);
-	підйом залізобетонних і сталевих конструкцій та інших вантажів за допомогою пневматичного та гідравлічного інструменту;
-	завантаження та розвантаження ВНП за допомогою гідравлічного маніпулятора;
-	перевезення ВНП малого та великого калібру.

Загальний вигляд ПМ-В (PM-H STI STEYER)
І. Технічні характеристики
Базове шасіSTI HTV AX 6×6
повнопривідне, з міжколісним та міжосьовим блокуванням
ДвигунДизельний паливо
440 к.с.
2100 Нм
Екологічний класЄвро 5
Паливний бак400 л
Закритий бронелистами
(Stanag Level 1)
Коробка перемикання передачМеханічна.
16+2
Протимінний захистДнище та колісні арки виконанні з протимінним захистом
ЛебідкаПМ-В обладнано гідравлічною лебідкою.
Габаритні розміри ПМ-В ДхВхШ ммГабаритні розміри 9000 х 3700 х 2550 (без дзеркал)
II. Кабіна особового складу:
Суцільно броньована, закрита, суцільнометалева салонного типу, однорядна, обладнана 2 місця для сидiння (включно з водієм), захищена від вибухової хвилі при можливій детонації вибухонебезпечних предметів, які транспортуються у вантажному відсіку.
Кабіна виконана з бронюванням (за ДСТУ 3975-2000 «Захист панцеровий спеціалізованих автомобілів. Загальні технічні вимоги», клас захисту – ПЗСА-4 / STANAG Level 1) обладнується кулетривким склом з пiдiгрiвом.
 
III. Захисна стінка
Призначена для захисту екіпажу, який знаходиться у кабіні ПМ-В від розльоту уламків та ударної хвилі у випадку детонації під час перевезення вибухонебезпечних предметів.
Захисна стінка суцільна, має кут нахилу 20 град убік кабіни, знаходиться між відсіком для спеціального обладнання та вантажним відсіком і є частиною вантажного відсіку. Клас захисту відповідно до ДСТУ 3975-2000 «Захист панцеровий спеціалізованих автомобiлiв. Загальні технічні вимоги» ПЗСА-6 / STANAG Level 3.
 
IV. Кран-маніпуляторна установка
Розташовується позаду вантажного відсіку.
Призначена для виконання завантажувально-розвантажувальних робіт.
 
V. Вантажний відсік.
Вантажний вiдсiк, броньований (за ДСТУ 3975 2000 «Захист панцеровий спеціалізованих автомобілів. Загальні технiчнi вимоги», клас захисту – ПЗСА-4 / STSNAG Level 1).
Призначений для перевезення ВНП, вибухових речовин та засобів підриву, а також забезпечення безпеки цивільного населення під час перевезення вибухонебезпечних предметів у межах населених пунктів.
 
V. Відсік для спеціального обладнання:
Розміщується між кабіною та вантажним відсіком машини і призначений для розміщення та перевезення до місць роботи екіпірування, технологічного обладнання та інструменту для проведення піротехнічних робіт.
У відсіку з спеціальним обладнанням розміщуються місця для зберігання та транспортування з кріпленнями та нішами для укладання спеціального інструменту, запасних інструментів та приладдя.
Устаткування зручно розміщене на полицях та має зручний доступ.
Комплектація:
Піротехнічна машина важкого типу (ПМ-В) комплектується спеціальним інструментом, запасним інструментом та приладдям відповідно до специфікації, що погоджена з Замовником.

Ціна договірна

Зателефонуйте нам або напишіть у месенджері.

095 045-27-99

ТОВ «НВК Патрон Демайнінг»

095 045-27-99