ДИРЕКТОР

Першу вищу освіту здобув у Дніпропетровському державному університеті за спеціальності Комп’ютерні та інтелектуальні системи та мережі. Кваліфікація: інженер-системотехнік.

Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство. Також здобув вищу освіту за спеціальністю “Правоохоронна діяльність” у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук.

Інженер з піротехнічних, саперних та вибухових робіт

Закінчив Військово-інженерний інститут при Подільській державній академії. Спеціальність: Застосування та управління діями механізованих підрозділів сил Цивільної оборони.

Бакалавр військових наук, офіцер військового управління тактичного рівня. У 2015 році брав участь в антитерористичній операції. Неодноразово заохочувався державними та відомчими нагородами.

інженер з охорони праці

Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство. Юрист-спеціаліст. Також закінчив Військове училище інженерних військ та військ зв’язку – соціальний психолог-педагог.

Здобув третю вищу освіту у Національній Академії внутрішніх справ України. Спеціалізація – Патрульна поліція. Проходив додаткове навчання за спеціальностями: охорона праці; сапер (розмінування), спеціаліст з домедичної допомоги за навчальною програмою ІІ рівня «Перший на місці події».

Команда саперів загону гуманітарного розмінування

ТОВ «НВК Патрон Демайнінг»

095 045-27-99