Виступ

Patron Demining – приймає активну участь у форматі зустрічей, інформування та            з представниками  гуманітарного розмінування.

Patron Demining  8 травеня 2025 р.
Patron Demining прийняв активну участь в новому форматі зустрічей членів UAHD – Meet Ap.
Ми представили на базі свого досвіду наше дослідження про те, які повинні бути ціни на послуги з гуманитарного розмінування сьогодні, для того щоб кожний національний оператор міг розвиватися та максимально прискорювати розмінування України
Наш виступ створив дуже жваву та конструктивну дискусію, бо ми торкнулися найактуальнішої проблеми на ринку розмінування
Презентацію представив директор Андрій Сербін та фаховий працівник з протимінної діяльності Дмитро Юрчук – стала цікавою для учасників, адже порушила важливе та часто недооцінене питання Вартість безпеки:
-гідна оплата праці фахівців-саперів, які щодня ризикують життям;
-соціальний пакет і страхування, що відповідає реальним умовам небезпеки та реабілітація фахівців професійних захворювань
-високотехнологічне обладнання, яке потребує регулярного оновлення;
-транспорт, логістика, підготовка персоналу, технічна підтримка – усе це критично необхідне для ефективної та безпечної роботи.

https://www.facebook.com/share/p/1AXkRefDhN/?mibextid=wwXIfr

  • Україна потребує підготовки понад 10 000 нових фахівців для розмінування.

Про це під час представлення в Укрінформі Стратегії комплексного відновлення забруднених територій, розробленої ГО “Українська асоціація гуманітарного розмінування”, повідомив директор ТОВ “Науково-виробнича компанія Патрон Демайнінг” Андрій Сербін. 
Він повідомив про плани з проведення освітніх заходів і тренінгів – семінарів, майстер-класів, навчальних програм для операторів розмінування, – та пообіцяв сприяння у підготовці фахівців для галузі гуманітарного розмінування за сучасними стандартами.
Ми потребуємо понад 10 тисяч нових саперів для гуманітарного розмінування. Адже зараз Україна є найбільш забрудненою вибухонебезпечними предметами країною у світі, – сказав експерт.
Як повідомляв Укрінформ, з початку року державні служби та оператори протимінної діяльності обстежили понад 289 тис. га у різних регіонах країни.
Більш як 255 тис. га передали для експлуатації — передовсім, для сільськогосподарського виробництва. У жовтні українські аграрії отримали у використання понад 24 тис. га обстежених та очищених від мін і вибухівки земель. До гуманітарного розмінування та оперативного реагування залучалися 66 машин механічного розмінування та 789 піротехнічних груп – понад чотири тисячі фахівців.

БО «МБФ «ПАТРОН ДЕМАЙНІНГ»
Витаємо команду співробітників – Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Патрон Демайнінг» з набуттям статусу оператора протимінної діяльності та отриманням сертифікатів відповідності на наступні процеси:
– Нетехнічне обстеження;
– Технічне обстеження;
– Розмінування вручну;
– Очищення району ведення бойових дій;
– Інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни

Вручення Сертифікату відповілності